Milena Berkova

Moje zkušenosti se stěhováním firmou Jiří Pohořelý - Stěhování J&M jsou jen pozitivní, ochota a profesionalita, včasné přistavení vozu a v neposlední řadě příznivá cena. Při případném dalším stěhování se opět obrátím na tuto firmu. Mohu jen doporučit.

Jarmila Blažková

Když k nám přijeli dva pracovníci, koukali jsme jako z jara. Navíc pan majitel zrovna ve vší úctě nevypadá jako vazba, ale náš názor se ihned změnil, když pánové obalili naše stařičké piáno po babiččce a odnesli jej jako papír do jejich auta. Oceňuji i lidský přístup a schopnost pomoci a určitě se znova obrátíme.

P. Juráková

Hledala jsem levné stěhování pianina, pan Pohořelý mi nabídl slušnou cenu, kterou mi jinde nedali a tak jsem si řekla, že zkusím, neprohloupila jsem a kluky znovu zavolám.

P. Homolová

Vaši firmu jsme si najali nikoli s ohledem na částku, kterou budete požadovat, ale především díky stylu Vašeho nabídkového emailu, který na nás zapůsobil velmi profesionálně. Nebyla jsem sice svědkem Vaší práce u nás v bytě v Praze, ale zde na Vysočině jste svou profesionalitu jen potvrdili. Jste rychlí a spolehliví. Proto kdykoli budeme potřebovat cokoli objemnějšího přestěhovat ať do Prahy nebo z Prahy, obrátíme se s důvěrou na Vaši firmu, přičemž Vás dopředu upozorňuji, že nejtěžší kus nábytku v naší domácnosti již byl úspěšně přestěhován :-) S pozdravem a přáním, ať Vaše firma jen vzkvétá

Markéta C.

Jsem velice spokojená. pánové přijeli v slíbený čas, vše proběhlo naprosto hladce a rychle. skvělá komunikace, rychlé odpovědi na otázky ke stěhování. příště určitě budu volit stejnou firmu i pracovníky.

---

Pan Pohořelý akceptoval mou cenovou představu a velmi pružně jsme domluvili termín. Pan Pohořelý i jeho kolega, byli velmi zdvořilí, milí, upravení a stěhovali s grifem profesionálů. Mohu vřele doporučit. Sama bych při stěhování určitě volila je v první řadě.

Alice Nejedlá

Firma Jiří Pohořelý - Stěhování JM nabídla nejen pohotově termín a ve výsledku i flexibilitu ohledně původně nabídnuté ceny, ale především vstřícné a profesionální jednání, komunikace probíhala přímo s panem Pohořelým, který se maximálně snaží vyjít vstříc klientům. Mohu jedině doporučit.

---

S touto firmou jsme byli spokojeni na 100 procent, piano bylo přestěhováno s obdivuhodnou péčí, cena naprosto odpovídala vynaložené přepravní a výstupní námaze. Naprostí profesionálové. Děkujeme! :-)